חיפוש

4 טיפים לעיצוב חדר מנהל בעסק

כניסה למשרד חדש היא תמיד מרגשת ומהנה אבל לא תמיד נדע איך לעצב את המשרד החדש וחלקנו יכולים אפילו קצת להסתבך.

על מנת לעזור לכם לעצב את החדר המושלם, ריכזנו עבורכם כמה טיפים לעיצוב חדר מנהלים בעסק.

 

התחילו בתכנון החדר

על מנת לעצב את החדר המושלם, צריך תכנון מושלם. התחילו בתכנון תקציב לעיצוב חדר המנהל על מנת לוודא שלא תגיעו להוצאות גבוהות מידי שלא תוכלו לעמוד בהן. לאחר מכן, תכננו איך יראה החדר, איפה תרצו לשים כל דבר ואיך תרצו להנות מחדר המנהל שלכם. חשבו מה יעזור לכם לעבוד בצורה הטובה ביותר והשתדלו לתכנן את החדר כך שיראה כחדר מנהל מיוחד. תכנון נכון של חדר המנהל שלכם יעזור לכם להתחיל לעצב אותו בצורה המושלמת מבלי להתבלבל יותר מידי או להסתבך.

 

דאגו גם לזמני ההפסקות

חדר מנהל הוא משרד אבל לא רק. גם מנהלים צריכים הפסקות והיות ותמיד מישהו יפנה אליהם או יבקש משהו, במקרה שלהם כדאי שמרחב ההפסקה עבורם יהיה בתוך המשרד שלהם. כך כאשר תצטרכו הפסקה קצרה, מעט מנוחה, או להניח למוח מחשיבה על מנת למצוא רעיונות חדשניים ויצירתיים, תוכלו לעשות זאת בתוך המשרד בצורה נוחה מבלי שאיש יפריע לכם. עצבו לעצמכם פינת ישיבה עם ספה נוחה, עמדת קפה קטנה, משחקי מנהלים לריענון ומנוחה וכל מה שאתם צריכים. ההפסקה הזאת תשתלם לכם בסופו של דבר ואתם תהנו עוד יותר מהמשרד שלכם.

 

עצבו באופן שמסתדר עם תשתיות החדר

כשאתם מגיעים למשרד, לרוב התשתיות שלו נתונות. נכון לרוב ניתן לשנות אותן בהתאם אבל זה יכול להיות מורכב ויגזול מכם זמן רב, מה גם שלא תמיד אפשרי או עלול לפגוע בתשתיות. לכן כשאתם מעצבים חדר מנהל עבורכם, חשוב להתחשב בתנאי התשתית. כך למשל נסו למקם את עמדת המחשב קרוב לחיבור האינטרנט על מנת להקל עליכם, ולדאוג שמכשירי החשמל יהיו קרובים לשקעים. ליד הקירות הריקים מתשתיות תוכלו למקם את ארונות האחסון שלכם, חפצי נוי, פינת ישיבה ועוד. ההתחשבות בתשתיות תקל עליכם ותמנע תקלות ועיכובים.

 

דאגו שיש לכם כל מה שאתם צריכים

חדר מנהל מצריך לא מעט חפצים ורהיטים בתוכו על מנת לאפשר לכם לתפקד בצורה הטובה והיעילה ביותר. לכן כדאי שתוודאו שיהיה לכם בחדר כל מה שאתם צריכים – מרמת הרהיטים, חפצים שונים למשרד, אמצעים טכנולוגיים נדרשים, ועד לרמת חפצי הנוי שיקשטו לכם את המשרד. נסו לערוך רשימה מסודרת של כל מה שאתם צריכים לאחר שתכננתם את החדר וכך כשתגיעו לקנייה של הדברים בחנויות תדעו בדיוק לאן ללכת ומה עליכם לקנות. כשאתם עורכים את הרשימה, כדאי לחשוב מה יעזור לכם לעבוד בצורה יעילה יותר ומה יעזור לכם להנות מחדר העבודה שלכם.

חדר ישיבות

 

באותו נושא