חיפוש

4 דברים שיש לקחת בחשבון כשבוחרים ספק תקשורת

בחירה של ספק תקשורת היא אחת הבחירות הכי חשובות שאתם עושים בבית שלכם. העובדה שכולנו עובדים מהבית מידי פעם ומעבירים שעות רבות בגלישה מחייבת אותנו לדאוג לתשתית איכותית. בישראל יש לא מעט ספקים שיכולים להעניק לכם את השירות הזה, אולם לא כולם יעניקו לכם שירות ברמה שהייתם רוצים. כאן נספר לכם על הדברים שיש לבדוק בבחירת ספק.

 

מחיר

בתור ישראלים, הנתון הראשון שאותו אנחנו צריכים לבדוק הוא כמובן המחיר. המחיר של התשתית הוא לא רק המחיר שאותו תשלמו בכל חודש, אלא גם המחיר של מוצרי החומרה שאותם צריך כדי להקים את התשתית, מחיר הטיפול בתקלות במקרה הצורך, ובקיצור כל מה שצריך כדי שהתשתית שלכם תעבוד בצורה טובה. בהקשר הזה, הוט יוכלו להציע לכם חבילות עם מחירים חסרי תקדים.

כאשר אתם מבצעים השוואת מחירים בין מספר ספקים זכרו לא להסתכל רק על המחיר הסופי אלא גם על היקף החבילה שאותה החברה מציעה לכם. השוואת מחירים יכולה להיעשות רק בין חבילות בהיקפים דומים. במקרה הצורך תוכלו לדון בצורה פרטנית מול הספר שלכם על חבילה מסוימת, כדי לקבל עבורה את המחיר שנוח לכם.

מחיר 

איכות התקשורת

הנתון השני הוא כמובן האיכות של התקשורת אותה הספק מציע לכם. איכות התשתית תקבע בדרך כלל את מהירות הגלישה שלכם וכמובן את רמת האבטחה שבה הרשת נמצאת. רמת אבטחה היא אמנם נתון שלא כולנו נותנים עליו את הדעת, אבל אם אתם לא רוצים שכל הפעילות שלכם ברשת תהיה גלויה לעניים של גורמים אחרים, כדאי שתתנו את דעתכם גם על הנתון הזה.

 

שירות במקרה הצורך

קווי תקשורת זקוקים לתיקונים ועבודות תחזוקה מידי פעם. נכון שבתשתית ביתית בדרך כלל לא אמורות להיות בעיות, אולם כאשר הן מתרחשות חשוב שיהיה לנו למי לפנות. זו הסיבה שלפני שתאם סוגרים מול ספק תקשורת עליכם לבדוק את איכות השירות שהוא מציע לכם במקרה של טיפול בתקלה. הדבר הכי חשוב הוא לדאוג שהשירות יהיה זמין עבורכם בכל שעה שתצטרכו.

שירות במקרה הצורך

התאמה למקום בו אתם גרים

הנתון האחרון שהיינו מציעים לכם לבדוק הוא התאמה למקום שבו אתם גרים. ישנן חברות שמציעות תשית טובה, אולם במקומות מסוימים התשתית הזו עשויה להיות באיכות ירודה. בדקו מול השכנים שלכם מה איכות התשתית שיש להם, כדי לא להגיע למצב שבו סגרתם מול ספק שאמנם מציע שירות איכותי, אולם התשתית שלו לא ממש עובדת באזור שלכם.

 

לסיכום

תקשורת איכותית היא לא משהו שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו להתפשר עליו. איכות התקשורת חשובה בעיקר למי שעובד מהבית, אבל לא רק. אף אחד מאיתנו לא אוהב לגלוש ברשת כאשר מהירות הגלישה לא מספיק גבוהה. כאן קיבלתם סקירה על מספר פרמטרים שיש לבדוק לפני שסוגרים עסקה מול ספק.

4 דברים שיש לקחת בחשבון כשבוחרים ספק תקשורת

באותו נושא