חיפוש

4 דברים שחובה שיהיו בכל שרת אחסון

אם גם אתם נמצאים בשלב שבו אתם בוחרים שרת אחסון עבור האתר שלכם, יש כמה דברים שאתם חייבים לבדוק שיהיו בשרת. נפח אחסון, תמיכה טכנית ורמת אבטחה הם חלק מהדרישות הבסיסיות שרק איתן שירות האחסון יוכל לענות על הצרכים שלכם בתור בעלים של אתר. אנחנו כאן כדי לספר לכם על 4 דברים שאסור לכם לוותר עליהם בבחירת שירות אחסון. 

 

אחסון אתרים

באחסון אתרים אנחנו לוקחים את המידע שיש באתר שלנו ומעבירים אותו לשרת חיצוני. העובדה שהאתר עצמו לא צריך להחזיק את כל המידע והנתונים תאפשר לו לעבוד בצורה הרבה יותר מהירה, ותגרום לכך שהגולשים שלנו יוכלו להיות רגועים ביחס למידע אותו הם מפקידים בתוך האתר שלכם. כאן https://cw-servers.co.il לראות אופציות לאחסון אתרים, ובינתיים, כמה דברים שכדאי לבדוק.

אחסון אתרים

נפח אחסון מספיק

הדבר הראשון הוא כמובן את נפח האחסון שיש בשרת. נפח האחסון הוא הנתון הבסיסי ביותר בכל שרת, ולמרות שמדובר על נפח אחסון גדול יותר מזה שאנחנו רגילים לראות במכשירים השונים, קחו בחשבון שתעבורת המידע באתרים מייצרת כמות נתונים גדולה מאוד שבקלות יכולה להגיע לנפחים הללו. אנשי מקצוע יוכלו לסייע לכם להבין מה בדיוק נפח האחסון שאליו אתם זקוקים.

 

תמיכה טכנית לאורך כל שעות היממה

אחת הסיבות שבעלי אתרים רבים בוחרים לפנות לשירות לאסון אתרים נוגעת לעובדה ששירות כזה מאפשר להם להוריד מעצמם את העול של ניהול הצד הטכני באתר. מדובר על יתרון גדול, אולם לא תמיד רמת התמיכה זהה. בהתאם לסוג האתר שלכם ולמענה שאתם צריכים לתת לגולשי האתר בחרו שירות תמיכה שיענה על הצורך הזה.

 

אפשרות להרחבה זמנית של המשאבים

בחלק מהאתרים יש עומסים קבועים שניתן לחזות אותם מראש. זה יכול להיות תקופת חגים באתרי מסחר, או סיומי שנה באתרים שנותנים שירות שקשור למיסוי. בכל מקרה, עבור אותם אתרים כדאי לבחור בפלטפורמת אחסון שמאפשרת לכם להגדיל בצורה זמנית את נפח האחסון, כדי שבאותם זמנים תוכלו לתת שירות מהיר ויעיל, בלי לקבל לאורך כל השנה שירות שאתם לא באמת צריכים.

 

תקן אבטחה רשמי

תקיפות הסייבר הרבות ברחבי העולם הובילו לגיבוש תקני אבטחה שונים שנועדו לשמור על הפרטים הרגישים שמופקדים באתר שלכם. בעולם האחסון ניתן דגש רב על אבטחת המידע מתוך הבנה שבעלי אתרים רבים בוחרים להפקיד את המידע שלהם בשרת שיוכל לשמור היטב על המידע. תקני האבטחה השונים יעזרו לכם להבין איזה שרת מתאים לדרישות שלכם.

 

לסיכום

לא משנה מהו שרת האחסון שבו אתם בוחרים, יש כמה דברים שאתם חייבים לוודא שיש בו. רמת אבטחה תקנית, נפח אחסון שעונה על הצרכים שלכם, תמיכה טכנית ואפשרות להגדיל זמנית את רמת השירות. בצורה הזו תוכלו לתת שירות ומענה איכותי לכל מי שמשתמש באתר שלכם.

שרת אירוח

באותו נושא