קידום אתרים אורגני

בעידן האינטרנטי אשר מתפתח ללא הרף, כבר שנים רבות בולט מעל כל מנועי החיפוש מנוע החיפוש של גוגל, כאשר נכון להיום מעל למיליארד מהגולשים מבצעים חיפושים במנוע החיפוש של גוגל.

 

קידום - אתרים בגוגל

 

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא למעשה קידום האתר באמצעות מנוע החיפוש של גוגל, כאשר המטרה היא לקדם את האתר במנוע החיפוש תחת התמקדות באלגוריתם של גוגל, וזאת על מנת להגיע בסופו של דבר למקומות הגבוהים ביותר במנוע החיפוש, כאשר המטרה היא להגיע למקומות הראשונים. מדובר בנכס אסטרטגי מהמעלה הראשונה עבור בית עסק, מאחר וממחקרים שונים שנעשו בתחום עולה כי מרבית הגולשים אינם מקליקים בעמוד החיפוש מעבר לעמודים 1 ו 2, ועל כן קיימת חשיבות רבה לקידום האתר באופן אורגני בגוגל.

 

חידוש האתר בהתאם להתפתחויות

בדיוק באותו אופן עלינו לחשוב על קידום אתרים, הישארותו של האתר במיקום הספציפי בתוצאות החיפוש של  גוגל אינו קבוע – ולמעשה תלוי במתרחש באתר, ובכלל זה כמובן בעדכונו התדיר ובדאגה שהוא יישאר תמיד עדכני, מעניין ומושך.

 

תוכן שיווקי מעניין

התוכן באתר הינו מרכיב משמעותי וחשוב ביותר בקידום האתר.שהתכנים באתר חייבים להשתנות כל העת, הם חייבים להיות מקוריים – ולא רק במובן הטכני והפשוט האוסר על העתקה או שכתוב בכפוף לזכויות יוצרים, אלא במובן המהותי והרחב יותר של המילה: עליהם לחדש לקוראים, ואולי אפילו לחשוף אותם מעט לטיפים ול”רזי מקצוע” שניתנים בחינם, עליהם להפגין ידע ומקצועיות ומעל לכל לתת לקוראים תחושה שכדאי להם להמשיך ולהיות איתכם בקשר, כדי לקבל מכם עוד ועוד מידע ושירותים רלוונטיים. הרושם האחרון שאתם רוצים להעביר לגולשים באתר שלכם הוא שהם מבזבזים את זמנם על תוכן “חפיף” וממוחזר, שרק נועד למלא חלל ריק. תוכן איכותי עוזר לתהליך של קידום אורגני בגוגל והופך את האתר לאמין יותר ובכך מצליח יותר.

.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
באותו נושא
האם חובה לשים קובץ robots.txt באתר

מקדמי אתרים המתמחים בקידום אורגני מכירים את כל הדרכים השונות באמצעותן גוגל יסרוק דפים מאתר האינטרנט המקודם ויציג אותם בתוצאות החיפוש של שאילתות רלוונטיות במקום

קרא עוד »
כיצד לקדם בגוגל סוכנות רכב

גם סוכנויות רכבים צריכות את השירות של קידום אתרים באינטרנט, קידום ממומן בגוגל, שיווק ברשות החברתיות וכדומה. מעוניינים לדעת כיצד לשווק, לפרסם ולקדם סוכנות רכב

קרא עוד »