קידום אורגני – רק באמצעות חברה מקצועית

שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

מאז החל השימוש במנוע החיפוש של גוגל עסקים רבים מעוניניים להגיע לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש. כיצד עושים זאת? באמצעות קידום אורגני המתבצע ע"י חברה מקצועית כמו Davin Kidum.

 חברת קידום מקצועית

קידום אורגני – מגוון של פעולות לביצוע

קידום אתרים אורגני היא הדרך הטובה ביותר לקידום עסקים בפלטפורמה האינטרנטית, ובמנוע החיפוש של גוגל בפרט. מאז עלה לאוויר בשנת 1998 שינה גוגל לחלוטין את כל מה שידענו לגבי שוק הפרסום והתנהגות הצרכנים, וכיום מי שאיננו ממוקם בתוצאות החיפוש של גוגל – בגדר לא קיים. קידום אורגני הוא למעשה קידום ממוקד אשר גורם לכך שהאתר יופיע בראש תוצאות החיפוש, ויש לכך חשיבות רבה. על מנת לבצע קידום אורגני יש לבצע מספר פעולות:

  • מחקר אודות מילות חיפוש – על מנת לבצע קידום אורגני מיטבי יש צורך בחקר מילות מפתח. חקר מילות מפתח נועד לגרום לכך שכאשר גולש מקליד שאלה מסוימת במנוע החיפוש, האתר שלנו יופיע בין התוצאות הראשונות. כדי לבצע מחקר כזה יש צורך בהרבה זמן ומאמץ ובעיקר להיעזר באיש מקצוע אשר יודע לבצע את המחקר הזה בצורה הטובה ביותר.
  • ביצוע אופטימיזציה לאתר – מדובר באחת הפעולות החשובות ביותר בקידום אורגני וזאת משום שבמידה והאתר לא מותאם למחשב, מובייל וכל מכשיר חכם אחר הוא לא יכול להיות מקודם באופן אורגני. על כן, במידה ומדובר באתר קיים יש לבצע בו פעולות שדרוג כך שיתאים או לבנות אתר חדש לחלוטין המותאם למנוע החיפוש של גוגל. על מנת לבצע זאת, גם כאן חשוב לפנות לאיש מקצוע אשר יודע לבצע בניית אתרים ע"פ התנאים אותה מפרסמת גוגל מעת לעת.
  • ביצוע קישורים – על מנת להגדיל את התנועה לאתר יש צורך ביצירת קישורים מאתרים, פורומים ובלוגים אשר קשורים לתחום העיסוק של האתר. הסיבה לכך היא שכאשר האתר מקושר ע"י אתרים אחרים, הוא נחשב ל"אמין" יותר בעייני גוגל. בנוסף, לגוגל אלגוריתם מיוחד אשר יודע לזהות מהם האתרים להם יש הכי הרבה קישורים מאתרים אחרים, ובכך מגדיל עוד יותר את הסיכוי לעלייה במיקום. ביצוע של קישורים היא פעולה טכנית בעיקרה, אשר דורשת התעמקות בענף בו עוסק העסק ויצירת שיתופי פעולה שונים אשר כולם נועדו כאמור לצורך קישור האתר.

כאמור, קידום אורגני הוא תהליך אשר דורש שלבים שונים אך בעיקר הוא תהליך ארוך טווח של ניסוי וטעייה בהתאם לביצועים. חברת Davin Kidum  מציעה לכם התאמה אישית של האתר למנוע החיפוש של גוגל וביצוע פעולות של קידום אורגני בהתאם לצרכים העסקיים שלכם. החברה מציעה ללקוחותיה שורה ארוכה של פעולות חדשניות אשר בכוחן לקדם את האתר לראש תוצאות החיפוש באופן יעיל, מיטבי והמקצועי ביותר.

כל מדריכי הדיגיטל באתר מוגשים כשירות לציבור ונועדו להעשיר את הידע, העושר והאושר של כלל האנשים המעוניינים ללמוד שיווק דיגיטלי.
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו באתר ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
עוד נושאים
שיווק
רשתות חברתיות
קידום אתרים
קידום אורגני בגוגל
מכירות באינטרנט
מיתוג עסקי
מידע
לימודים וטיפים
לימודי קידום אתרים
בעלי עסקים
בניית אתרים
אינטרנט
עוד מאמרים מעולם הדיגיטל