קורס קידום אתרים

שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
קורס קידום אתרים

מעוניינים ללמוד כיצד ניתן לקדם את האתר שלכם כך שיגיע למקומות הראשונים במנועי החיפוש? באמצעות חברת בופור, תוכלו לדעת בדיוק כיצד להביא את האתר שלכם לשיאים שעוד לא הכרתם.

 

המהפכה הטכנולוגית הגדולה של המאה ה 21 – מנועי החיפוש וקידום אתרים

לאור המהפכה הגדולה אשר שינתה לחלוטין את שוק הפרסום נוצרו למעשה פלטפורמות חדשות אשר משנות את כל מה שידענו לגבי פרסום העסק שלנו, גם אם מדובר בעסקים קטנים או בינונים. יותר ויותר בעלי עסקים הבינו כי את תקציב הפרסום יש להעביר לפלטפורמת האינטרנט ומנועי החיפוש, זאת משום שכיום ניתן לבצע פרסום ממוקד ובאופן אישי עבור הלקוחות בצורה מדויקת, נכונה ואשר תוביל בסופו של דבר להמרת הגולש ללקוח ובכך להגדיל את הרווחים.

 

 

קורס קידום אינטרנטי

 

מדוע לקחת קורס לקידום אתרים?

קידום אתרים הינו תחום מורכב ביותר אשר דורש התעמקות רבה בפיתוחים הרבים אשר מתרחשים ללא הרף, זאת בזכות כניסתן של טכנולוגיות חדשות ומתקדמות לתחום. לרוב, עבודת קידום האתרים מתבצעת ע"י חברות אשר מתמחות בתחום כמו חברת בופור, אשר לה ניסיון עשיר בקידום אתרים והיא בעלת כלים טכנולוגים מתקדמים אשר מובילים לכך שבעלי עסקים רבים מקבלים חשיפה משמעותית בזכות העובדה משום שהם ממוקמים בתוצאות החיפוש הראשונות במנוע החיפוש של גוגל. עבודת קידום אתרים יכולה להתבצע גם ע"י בעל העסק, בתנאי שהוא עובר קורס מקצועי של קידום אתר כך שהוא יוכל לדעת בדיוק כיצד לבצע את התהליך בצורה המקצועית והטובה ביותר, בליווי של חברה מקצועית לקידום אתרים.

 

ממה מורכב קורס קידום אתרים?

קורס קידום אתרים הוא קורס מורכב אשר דורש מספר שעות שבועיות, אשר משלבות הן הדרכה פרונטלית והן הדרכה מעשית ע"י מרקוס ג'וטלר, מומחה לקידום אתרים ושיווק. הקורס מקנה כלים מעשיים והכשרה בתחום של קידום במנועי החיפוש, שיווק באמצעות הרשתות החברתיות, הקמת אתר האינטרנט והתאמתו למנועי החיפוש כמו גם פיצוח תכנים ויראליים אשר ימשכו את הגולש להיכנס לאתר. בנוסף, במהלך הקורס ניתן לקבל מידע אודות מילות חיפוש וכותרות אשר יתאימו לאתר וכן כיצד מתבצע תהליך ההמלצה ע"י אתרים אחרים. כמו כן בקורס מועברים כלים לקידום והפצה של התכנים הכוללים בין היתר שיווק באמצעות אמצעים ויזואליים, ניתוח מדדים לבדיקת אפקטיביות הקידום וכן כיצד כותבים תכנים שיווקיים. מדובר בקורס מעשי ופרקטי אשר מעניק לעוברים אותו כלים רבים וחשובים אשר יכולים למנף את האתר וכן להקנות הבנה לגבי העולם המרתק הזה של קידום אתרים, עולם אשר מתפתח ללא הרף וגורם לכל שוק הפרסום לזעזוע של ממש. אם גם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לקדם את האתר שלכם ולהגיע לראש התוצאות פנו אלינו בהקדם לקבלת פרטים נוספים כדי שבסופו של דבר גם אתם – תדעו כיצד לקדם את האתר שלכם.

כל מדריכי הדיגיטל באתר מוגשים כשירות לציבור ונועדו להעשיר את הידע, העושר והאושר של כלל האנשים המעוניינים ללמוד שיווק דיגיטלי.
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו באתר ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
עוד נושאים
שיווק
רשתות חברתיות
קידום אתרים
קידום אורגני בגוגל
מכירות באינטרנט
מיתוג עסקי
מידע
לימודים וטיפים
לימודי קידום אתרים
בעלי עסקים
בניית אתרים
אינטרנט
עוד מאמרים מעולם הדיגיטל