פרסום ממומן שעובד: פייסבוק או גוגל?

שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
כתובת יו אר אל

בעלי עסקים רבים מתלבטים בשאלה האם עליהם להשקיע את תקציב השיווק והפרסום באינטרנט בפלטפורמה של פייסבוק, או שמא בפלטפורמה של גוגל. אנו כאן עם התשובה לסוגיה הבוערת.

פרסום ממומן – פלטפורמות מרכזיות

פרסום קידום ממומן נחשב לאחד הדרכים היעילות ביותר בעבור בעלי עסקים להגדיל את החשיפה לבית העסק, כמו גם את הפוטנציאל של הלקוחות, וזאת ע"י ביצוע של פרסום ממומן. למעשה, מדובר בקמפיין קצר יחסית, זאת לאור העובדה כי מדובר בקמפיין יקר אשר יש להשקיע בו סכום לא מבוטל, בין אם אנו רוצים לעשות פרסום קידום ממומן בפייסבוק – הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, או בגוגל – מנוע החיפוש המוביל. מדובר בשתי פלטפורמות אשר פוטנציאל החשיפה שלהן גבוהה ביותר, אולם יש לשים לב כי על מנת לבצע את הקידום הממומן באחת מהפלטפורמות הללו נדרשת עבודה צמודה עם חברה מקצועית לתחום, כפי שמסבירים המומחים של חברת Ry digital media אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום של פרסום ממומן ושיווק אינטרנטי. ע"פ המומחים, נדרשת חשיבה מעמיקה לגבי הצרכים כמו גם המטרות השיווקית, ורק לאחר מכן ניתן להתאים את הקידום. עם זאת, הפלטפורמה של קידום ממומן בגוגל נחשבת לפלטפורמה הטובה ביותר, והמומחים של החברה מסבירים כעת בדיוק למה.

גוגל

קידום ממומן בגוגל – מדוע הוא אפקטיבי?

קידום ממומן בגוגל, בניגוד לקידום אורגני הוא מורכב יותר אך מבחינת היעילות שלו לטווח הקצר, הוא נחשב לטוב יותר. הסיבה היא שבביצוע של קידום ממומן ניתן להוביל את האתר לראש תוצאות החיפוש של גוגל, כאשר התשלום בעבור הקמפיין מתבצע פר הקלקה של גולש. לכן, נדרשת השקעה כספית משמעותית יחסית, אולם ההשקעה תוחזר תוך זמן קצר, בתנאי כי אכן הקידום הממומן מתבצע ע"י חברה מקצועית כמו ry digital media אשר מתמחה בביצוע של קידום ממומן בגוגל, בצורה איכותית, מדויקת ומותאמת אישית למטרות השיווקית.

ביצוע קידום קמפיין ממומן בגוגל באמצעות חברת ry digital media

חברת Ry digital media נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום השיווק האינטרנטי, וזאת לאור ניסיונה העשיר של החברה בביצוע קמפיינים ממומנים בפלטפורמות השונות, בהצלחה חסרת תקדים. למעשה, החברה חרטה על דגלה להעניק את השירות הטוב ביותר בעבור בעלי עסקים באמצעות מערכת הפרסום של גוגל, בהתאמה אישית ובליווי לכל אורך התהליך, כך שהרווחים המתקבלים כתוצאה מהקידום הממומן יגיעו לבעל העסק בצורה שבה ההשקעה הראשונית תהיה משתלמת ואפקטיבית, וזאת משום שביצוע של קידום ממומן יכול להזניק את החשיפה לבית העסק בצורה משמעותית, כמו גם להגדיל את קהל הלקוחות. על כן, אם ברצונכם לקבל מידע נוסף לגבי קידום ממומן אשר מותאם לבית העסק שלך, היכנס לאתר בכתובת https://ry-dm.com השאירו פרטים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם תוך זמן קצר.

כל מדריכי הדיגיטל באתר מוגשים כשירות לציבור ונועדו להעשיר את הידע, העושר והאושר של כלל האנשים המעוניינים ללמוד שיווק דיגיטלי.
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו באתר ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
עוד נושאים
שיווק
רשתות חברתיות
קידום אתרים
קידום אורגני בגוגל
מכירות באינטרנט
מיתוג עסקי
מידע
לימודים וטיפים
לימודי קידום אתרים
בעלי עסקים
בניית אתרים
אינטרנט
עוד מאמרים מעולם הדיגיטל