חיפוש

קונים בקביעות עוקבים לאינסטגרם? יש לנו הצעה בשבילכם

על מנת לתחזק את מספר העוקבים שלכם באינסטגרם אתם ודאי רוכשים באופן קבוע עוקבים המגיבים לכם, עושים לייקים והופכים אתכם למשפיעים במדיה החברתית.

אם אתם קונים בקביעות עוקבים לאינסטגרם – קבלו הצעה.

 

מדוע כדאי לרכוש עוקבים לאינסטגרם?

אם אתם בעלי עסק שמעוניין לפרסם את מוצריו באינסטגרם או בכל מדיה חברתית אחרת חשוב שתעשו זאת בעקביות ובהתמדה. אל תעשו זאת בצורה של פרסומת כי אנשים מדלגים על פרסומות ומתעלמים מהן גם אם הן מדברות אליהם. הדרך הטובה ביותר היא להעלות תכנים באמצעות סרטונים, שידורים חיים, תמונות וכיתוב שמעניק ענין ורווח לגולשים. התכנים צריכים להיות אותנטיים ורגישים לקהל היעד. אל תביימו ואל תפרסמו דברים שקריים. היו אתם ופרסמו רק מה שרלוונטי בדרך יצירתית. למשל סיפור חיים של מישהו אשר מצבו השתפר פלאים בעקבות המוצר שלכם יכול להיות רלוונטי. כדי לרכוש את אמון הציבור תצטרכו להתחיל במספר עוקבים גדול שילך ויתרחב במשך הזמן. האפשרות לרכוש עוקבים על מנת שתקבלו לייקים באינסטגרם היא אופציה מצוינת לכך אך היא חייבת להיות עקבית.

 

איך הלייקים עוזרים?

בכל פעם שאתם מקבלים לייק על פוסט, סרטון או תמונה האלגוריתם של האינסטגרם מזהה את העמוד שלכם ומשפר את הקידום שלו. ככל שיש לכם יותר לייקים כך הקידום יותר מהיר ויותר אינטנסיבי. הלייקים מייצרים גם עוקבים חדשים ומרחיב את סך הצפיות בעמוד שלכם מה שמגביר את אחוזי ההצלחה של העסק. בנוסף, חשוב לרכוש לייקים מעוקבים אמיתיים שלא יסירו את העוקב שלהם מיד לאחר מתן הלייק. כשרוכשים לייקים מחברה מקצועית מקבלים חבילה מותאמת אישית לאופי העסק שלכם ולתקציב שלכם. רכישת הלייקים אינה הוצאה יקרה וההצעה שתותאם לכם תשתלם תוך זמן קצר. אך על מנת שתהפכו למשפיעים במדיה החברתית אל תסתפקו רק ברכישת לייקים. מומלץ לרכוש גם חבילת תגובות ועוקבים שישדרגו לכם את הפרופיל של העמוד באופן מהיר ובעוצמה.

 

איך העוקבים עוזרים?

כאשר רוכשים עוקבים צריכים לרכוש עוקבים אמיתיים ואיכותיים המעורבים בפרסומים שלכם באופן עקבי. על מנת שתהיה להם מעורבות מילולית בתגובות, תוכלו גם לרכוש את חבילת התגובות. ללא רכישה העבודה מורכבת מאוד וקשה. כדי להגיע לאלפי עוקבים צריך לרכוש את אמון הציבור וזהו תהליך שלוקח זמן והרבה נחישות והתמדה. ישנם המתנגדים לכך הטוענים כי העוקבים יכולים להזיק למיתוג העסק במיוחד כשאינם מעורבים. אך חבילה הכוללת מספר עוקבים רב, תגובות ולייקים יכולה להרים לכם את העסק במהירות וללא צורך בשירותים שיווקיים אחרים. היום גם אין צורך בשירותי פרסום אחרים כי הכל מתנהל ברשתות החברתיות. ככל שתקפידו על התנהלות תקינה ורציפה של חשבון האינסטגרם שלכם כך תגדילו יותר את החשיפה שלכם לקהלים שונים. זכרו שכל סטורי אותו מעלים באינסטגרם ניתן גם לשתף בפייסבוק, מה שאומר שגם שם מספר העוקבים שלכם יעלה.

 

לייקים

באותו נושא
קניית לייקים באינסטגרם

מאז הושקה אינסטגרם לפני כשמונה שנים, הפכה אינסטגרם לפלטפורמה המרכזית והחשובה ביותר בעולם, והיא עוקפת את פייסבוק בהיקפי החשיפה בעשרות אחוזים. אינסטגרם – פלטפורמה חשובה

קרא עוד »