חיפוש

ניהול מוניטין

בעידן האינטרנטי כיום בעל עסק אשר לא מבצע ניהול מוניטין ע"י חברה מקצועית עלול לחוות נזקים משמעותיים לעסק, זאת בשל אי הבנה של כללי המשחק החדשים בעידן האינטרנטי.

 

ניהול מוניטין – חשיבות עליונה בעבור כל בעל עסק

ההתקדמות הטכנולוגית המבורכת גרמה לכך שכיום קל יותר מתמיד לאתר מידע באמצעות הרשת, זאת באמצעות חיפוש במנוע החיפוש של גוגל אשר מאפשר לקבל אין ספור תוצאות בנוגע לחיפושים הנוגעים לעסקים, מותגים ואנשים. אומנם מדובר ביתרון משמעותי בעבור הצרכן אשר יכול לאתר כיום מידע באופן קל יותר מתמיד, אולם עלייה וקוץ בה – זאת משום שבעלי עסקים כיום חשופים יותר מתמיד לחוות דעת שליליות מעברם, כמו גם פרסומים שלילים אשר עלולים להזיק באופן משמעותי ביותר. על כן, הדרך הטובה ביותר להתמודד עם פרסומים שלילים היא באמצעות ניהול מוניטין.

ניהול מוניטין

מהו ניהול מוניטין?

ניהול מוניטין הוא מגוון רחב של פעולות אשר כל מטרתן היא להוריד עד כמה שאפשר את התלונות וחוות הדעת השליליות, ולהעלות את האתר העסקי לראש תוצאות החיפוש על חשבון התוצאות השליליות (במידה והן אכן קיימות) עד שהן יגיעו לתוצאות האחרונות של מנוע החיפוש. מדובר כאמור בפעולה הכרחית וחשובה ביותר, זאת משום שחוות דעת הן מרכיב משמעותי מאוד בעבור הלקוחות הפוטנציאלים וכאשר מבחינים בחוות דעת שלילית, לרוב הצרכן יעדיף שלא לרכוש את המוצר או השירות. ניהול מוניטין היא פעולה סבוכה, ולכן חשוב להיוועץ עם חברה מקצועית כמו חברת פרסונאס מדיה אשר לה יש וותק רב בתחום.

כיצד מתבצע ניהול מוניטין?

כאמור ניהול מוניטין משקף מגוון רחב של פעולות, אך כיום הפעולה האפקטיבית ביותר היא באמצעות קידום אתרים. פעולה של קידום אתרים מטרתה היא להביא את האתר לראש תוצאות החיפוש, במקרה הזה – על חשבון התוצאות השליליות. על מנת לבצע קידום אתרים מקצועי חשוב מאוד לבצע אופטימיזציה לאתר כך שהוא יתאים לפתיחה מכל מכשיר סלולרי או טאבלט, זאת משום שמדובר בתנאי סף של מנוע החיפוש של גוגל. בנוסף, יש לבצע חקר ביטויי מפתח וזאת על מנת לגרום לכך שכאשר גולש יקליד את שם העסק התוצאה הראשונה אשר תתקבל תהיה האתר של בעל העסק, ולא תוצאה שלילית. בנוסף טקטיקה מקובלת בניהול מוניטין היא ביצירה של פרופיל עסקי ברשתות החברתיות וקידומו, זאת על מנת להאיר את בעל העסק באופן החיובי והטוב ביותר. כלל הפעולות הללו הן כאמור פעולות מורכבות אשר דורשות בניית אסטרטגיה וכן צוות של מומחים אשר יידעו לדעת בכל רגע נתון מהו מיקום האתר ביחס לתוצאות השליליות כמו גם לקבל ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך. מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי ניהול מוניטין? צוות המומחים של פרסונאס מדיה ישמח לעמוד לעזרתכם. השאירו פרטי התקשרות ונציג יחזור אליכם בהקדם.

באותו נושא
עבודה משותפת
5 יתרונות לעבודה שיתופית

עבודה שיתופית היא אבן היסוד של כל פרויקט גדול ובטח ובטח בתחום הנדסת בניה. לשמחתנו, כיום קיימים בשוק פלטפורמות טכנולוגיים רבות שחוללו מהפכה בדרך שבה

קרא עוד »