חיפוש

מה אפשר לעשות עם פוטושופ

פוטושופ היא תוכנת עריכה גרפית אשר נחשבת לתוכנה המתקדמת והנפוצה ביותר לצורך עיצוב ועריכה. במדריך הבא נציג לכם את כל מה שאפשר לעשות עם פוטושופ, וכיצד תוכלו ללמוד את התוכנה באופן מקצועי.

פוטשופ – תוכנה מתקדמת ואיכותית בעבור אנשי מקצוע בתחום העיצוב

בשנת 1987 יצאה הגרסה הראשונה של פוטושופ, והיא נוצרה בכדי לתת מענה לחברה אשר ביקשה לעצב חרבות אור בסרטי מלחמת הכוכבים. מאז התוכנה עברה כברת דרך ארוכה, וזאת לאור העובדה כי ברבות השנים נוספו לתוכנה לא מעט כלים מתקדמים כמו עריכה גרפית ותלת ממדית. למעשה, ניתן לבצע באמצעות התוכנה מגוון רחב של פעולות כמו עיבודים של כהות, חיתוך, תיקוני צבע לכל התמונה או לחלקים נבחרים ממנה, והיום נהוג לעבוד בה באמצעות שכבות. למעשה, את התיקונים ניתן לבצע בשכבות התאמה מבלי לפגוע בסקיצה הראשונית. כיום מדובר בתוכנה שהיא בגדר חובה בעבור אנשי מקצוע בתחום העיצוב, וזאת בשל העובדה כי מדובר בתוכנה מתקדמת אשר מאפשרת לייצר פרויקטים ברמה גבוהה ועם שימת דגש על כל פרט קטן, כל זאת באופן קל ופשוט.

מה אפשר לעשות עם פוטושופ?

קורס פוטושופ מקצועי הוא קורס מקיף אשר מאפשר לכם ללמוד את כל המאפיינים של התוכנה, בסדרה של מפגשים. למעשה מדובר בקורס אשר כולל בין היתר למידה של עריכת תמונות, שדרוג הדמיות אדריכליות, התקנה של גופים מיוחדים, קיצורי דרך וממשק התוכנה אשר מאפשר לכם להכיר את סרגל הכלים של התוכנה. למעשה, אם בעבר נדרש לגשת לקורס באופן עצמאי ופיזי, כיום אפשר להירשם לקורס אינטרנטי אשר מאפשר לצפות בתכנים של הקורס מכל מקום, ובאופן נגיש. מדובר בבשורה של ממש בעבור בעלי מקצוע מתחום העיצוב אשר רוצים לשדרג את היכולת כמו גם להבין לעומק את רזי התוכנה, וזאת בכדי לייצר בסופו של דבר תוצרים איכותיים אשר אותם ניתן לבצע באמצעות תוכנת פוטושופ. קורס אינטרנטי וראשון מסוגו בישראל אשר נחשב לטוב ביותר הינו omriron, סטודיו מקצועי אשר מתמחה בהעברת תכנים והכשרה בפוטושופ.

קורס פוטושופ באמצעות omriron

Omriron הינו סטודיו אשר מתמחה מזה שנים רבות בהעברת תכנים מקצועיים בתחום הפוטושופ. למעשה, באמצעות צוות המרצים המוביל של המרכז תוכלו לקבל את המענה הנדרש לצורך היכרות עם התוכנה ויצירה של פרויקטים ייחודים אשר אותם ניתן ללמוד בסטודיו המעוצב ברחוב ריינס 6 תל אביב, כאשר לרשותכם מערכת ייחודית אשר מאפשרת לכם לצפות בשיעורים של הקורס מהבית, ובכך להתמקצע ולחזור על החומר אשר נלמד. ברבות השנים הכשיר הסטודיו אלפי בעלי מקצוע אשר למדו כיצד להשתמש בפוטושופ באופן הטוב ביותר, כפי שניתן לראות בהמלצות אשר מפורסמות באתר הרשמי של הסטודיו. מעוניינים לקבל פרטים נוספים ולהירשם לקורס? חייגו עכשיו למספר 03-555038.

 

באותו נושא