כרטיס ביקור דיגיטלי – איך תעצבו אחד בעצמכם

שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
כרטיס מדומה

כרטיס ביקור דיגיטלי מהווה את המילה האחרונה בעולם שיווק הדיגיטל, שנכנס בסערה אל חיינו בשנים האחרונות. חברות רבות מציעות לעצב עבורכם כרטיס דיגיטלי, שיאפשר לכם לתקשר בצורה יעילה עם הלקוחות, ולספק להם אינפורמציה ודרכי קשר פשוטות ונוחות. ואכן, הכרטיס הדיגיטלי טומן בחובו מספר יתרונות שלא ניתן להתעלם מהם. מעבר לאופציות של הזמנת כרטיס דיגיטלי ממעצב, בצירוף בקשות שלנו – קיימת גם האופציה שבה אנו יכולים לעצב בעצמנו כרטיס דיגיטלי! אופציה כזו היא מעולה עבור מי שמעוניין לעצב בעצמו את הכרטיס, וללא התערבות של גורם מקשר שעלולה להסתכם ב"טלפון שבור". איך תעצבו כרטיס ביקור דיגיטלי בעצמכם?


מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

בצורה הכי פשוטה – ניתן להגדיר את כרטיס הביקור הדיגיטלי כאפליקציה היושבת על הטלפון החכם או המחשב, ומכילה בה מספר לחצנים וקישורים. נוכל למצוא ברוב הכרטיסים הדיגיטליים לחצנים המאפשרים לנו יצירת קשר מהירה עם בית העסק, למשל בטלפון, בוואטסאפ, במייל, או בערוצים אחרים. בנוסף – הכרטיס מהווה מאגר של תמונות, סרטוני וידאו, וקישורים לפרופילים השונים של בית העסק ברשתות החברתיות. הכרטיס הדיגיטלי הוא נוח מאוד לשיתוף, וכל לקוח פוטנציאלי שיקבל אותו – יוכל מיד לקבל גישה לכל האינפורמציה שהוא צריך עלינו. יתרונות נוספים ומפורטים של כרטיס ביקור דיגיטלי, תוכלו למצוא באתר https://sodigital.co.il.

 

מי צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

בינינו? כמעט כל בית עסק צריך היום כרטיס ביקור דיגיטלי. אם לפני כמה שנים היינו יכולים עוד לומר איכשהו, שכרטיסי ביקור מנייר הם עדיין יעילים – כיום לא ניתן לומר זאת. רובן המכריע של פונקציות הפרסום והשיווק העסקי נמצא היום באינטרנט ובדיגיטל, ועסקים שלא מסתגלים לכך – סביר להניח שיאבדו קהל משמעותי. כרטיס ביקור דיגיטלי מנכיח אותנו ברשתות החברתיות, ומתקשר עם הלקוחות בשפה הדיגיטלית, שהיא השולטת בשוק בימינו. כמו כן – אין ספק שמדובר בדרך "ויראלית" במיוחד להפיץ את הבשורה בקרב קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלנו!

 

עיצוב עצמי של כרטיס ביקור דיגיטלי

האם אנו חייבים לפנות למעצב או חברה כלשהי, על מנת שאלו יעצבו עבורנו כרטיס ביקור דיגיטלי? או שאולי – אנחנו אוהבים לעצב בעצמנו דברים הקשורים לעסק שלנו, ואין אנו מעוניינים בגורם נוסף שיתערב? בעלי עסקים רבים מתקשים לתקשר עם גורמים שונים לגבי עיצוב, ומרגישים לעתים שמדובר ב"טלפון שבור". בעידן האינטרנט, קיימות אופציות רבות לעיצוב עצמאי של פליירים, מודעות, פוסטרים, וגם… כרטיסי ביקור דיגיטליים! אתרים שונים ברשת, מזמינים אתכם להיכנס ולעצב בעצמכם את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם. כך תוכלו לבחור את סגנון הכרטיס, התמונות והסרטונים, הלחצנים שיופיעו, ולמעשה – תקבלו שליטה כמעט מוחלטת על כל היבט בכרטיס שלכם. אז… אם גם אתם אוהבים לעצב בעצמכם, ומעוניינים להעניק לכרטיס הדיגיטלי את המגע המיוחד שלכם – אופציית העיצוב העצמי היא בדיוק בשבילכם!

כרטיסים ובן אדם

כל מדריכי הדיגיטל באתר מוגשים כשירות לציבור ונועדו להעשיר את הידע, העושר והאושר של כלל האנשים המעוניינים ללמוד שיווק דיגיטלי.
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו באתר ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
עוד נושאים
שיווק
רשתות חברתיות
קידום אתרים
קידום אורגני בגוגל
מכירות באינטרנט
מיתוג עסקי
מידע
לימודים וטיפים
לימודי קידום אתרים
בעלי עסקים
בניית אתרים
אינטרנט
עוד מאמרים מעולם הדיגיטל