חיפוש

המעבר בין ייצור מוצר לייצור המוני

המעבר בין תהליך ייצור האבטיפוס לבין הייצור ההמוני הוא תהליך מורכב אשר מצריך לא מעט פעולות . כיצד נבטיח כי הרעיון שלנו יהפוך למציאות כלכלית יציבה? להלן הפרטים.

 

ייצור מוצר לייצור המוני – מה עומד בתווך?

תהליך של ייצור מוצר הינו תהליך מורכב אשר מכיל לא מעט סעיפים. למעשה, רבים סבורים בטעות כי תהליך של ייצור מוצר בעת הנוכחית הוא קל ופשוט יותר מאי פעם, וזאת לאור אין ספור פיתוחים ומוצרים אשר מקבלים ביקורות מהללות מצד הקהל. בנוסף, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי באמצעות כלים מתקדמים ניתן לייצר מוצר באופן מהיר יותר מאי פעם, ובאיכות מצוינת. עם זאת, לא רבים מודעים לעובדה כי המוצר אשר מוצג הוא לא מוצר אותו מייצרים באופן המוני, אלא אבטיפוס ראשוני בו משתמשים לצורך קבלת אינדיקציה ראשונית הנוגעת למוצר, וזאת בשביל לפתח אותו ולהתאים אותו להערות אשר כוללות מבחני עמידות ובקרה, מבחני עמידות, סקירה מול משקיעים ועוד. למעשה, מדובר בשלב בין המעבר בין ייצור המוצר הראשוני לבין הייצור ההמוני, והוא מתבצע באמצעות ליווי של אנשי מקצוע אשר כוללים הנדסאים ומעצבים אשר תפקידם הוא לבחון את לממש את הרעיון הראשוני ולעצב אותו לכדי אבטיפוס בו ייעשה שימוש לצורך בדיקה של תפקוד המוצר בפועל. חשוב לציין כי מדי שנה מייצרים אלפי יחידות אביטפוס, אולם הסבירות כי המוצר אכן ייצא ליצור המוני הוא נמוך במידה ולא מבצעים את כלל הצעדים הנדרשים כמו גם בנייה של אסטרטגיית שיווק ופרסום לצורך שיווק המוצר לאחר גיוס כספים, עליו נרחיב כעת.

שלבי פיתוח

 

מדוע שלב גיוס כספים נחשב לחיוני לפני תהליך של ייצור המוני?

באופן כללי, ייצור מוצר מחייב סכום כספי אשר יכול להגיע גם למאות אלפי שקלים, וזאת בשל העובדה כי תהליך הייצור ההמוני הינו תהליך יקר בעבור היזם. משום כך, נדרש ליצור קשרים עם קרנות ומשקיעים אשר ישקיעו בפיתוח נוסף של האבטיפוס בהתאם להערות ולאחר מכן העברת כספים בעבור תהליך הייצור, כאשר הפרוצדורה הזו חייבת להיות מלווה באנשי מקצוע אשר אחראים על בניית אסטרטגית מיתוג בעבור המשקיעים. לאור העובדה כי ישראל נחשבת למדינה מובילה בתחום פיתוח ויזמות, מדובר בתחרות עזה אשר מצריכה מיומנות כמו גם הבנה מעמיקה, ולכן בליווי מקצועי של חברה אשר מתמחה בתחום ניתן לעבור את השלבים של פיתוח אבטיפוס ולאחר מכן גיוס כספים באופן אפקטיבי.

 

חולמים על מוצר אולם חוששים מהתהליך? נציגי ג'נקו כאן בעבורכם

חברת ג'נקו מתמחה בפיתוח וייצור של מוצרים בהתאמה אישית, החל משלב הפיתוח ועד לשלב הייצור ההמוני. אם אתם חולמים על מוצר וחוששים מהתהליך, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות האתר הרשמי או בחיוג למספר 073-3277659.

באותו נושא
חנויות אודיו
איפה אפשר לקנות נגני מוזיקה?

חובבי המוזיקה שבינינו לא יוותרו על המוצר הקומפקטי והנוח לשימוש תוך כדי תנועה: נגן מוזיקה. נגני מוזיקה כבר שנים מהווים אפשרות פופולרית לשמיעת שירים, הרצאות

קרא עוד »