חיפוש

האם אפשר להפוך חניה שאיננה מקורה לחנייה מקורה?

החורף מתקרב ומביא עמו תהיות רבות. רק לאחרונה קיבלנו מעל ל – 100 פניות בנוגע לאיטום בתים לקראת החורף, מציאת בגדים חמים וזולים לילדים וכמובן, שאלות שנוגעות להליך של קירוי חניה. כל אלו גרמו לנו להבין כי עלינו לצאת בסדרת מדריכים מקיפה שתציג בפני הדורשים את כל התשובות לשאלות. הפעם, יצאנו לבדוק האם ניתן להפוך חנייה שאינה מקורה למקורה. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שרציתם לדעת בנושא אבל לא ידעתם את מי לשאול.

 

תכירו את הרקע שהביא אותנו לכתוב את המדריך הנוכחי

רגע לפני שנציג בפניכם את התשובה לשאלה שהוצגה בתחילת המדריך, עליכם לדעת כי מדריך זה הוא חלק מסדרת מדריכי ה"הכנה לחורף" שלנו. שכן, ברגע שראינו שיש מספר רב של פניות מצד גולשים קבועים, אנחנו הבנו שמדובר בעניין שמצריך מענה. במדריכים הקודמים הצגנו מענה על שאלות שונות שנוגעות לאיטום הבית לחורף ולבחירת בגדים מתאימים והפעם, יצאנו לבדוק אם יש אפשרות להפוך חניה רגילה למקורה. הסתייענו באנשים שיודעים דבר או שניים בנושא (מי שיש להם כיום חניה מקורה) ושאלנו אותם את כל השאלות החשובות. אנו רוצים להודות להם על המענה האדיב. שכן, בזכותם, הגענו לכל המסקנות הדרושות בנושא.

 

האם אפשר להפוך חניה שאינה מקורה לחניה מקורה?

אלו שביצעו בעבר הליך של קירוי חניה ציינו בפנינו שהחניה שלהם הייתה בעבר לא מקורה. לדבריהם, מדובר בהליך שניתן לביצוע, אך צריך לבדוק את מקום החניה תחילה ולראות שהוא מאפשר לבצע התקנה של פתרון הצללה הולם.

 

איך תוכלו לדעת אם החניה שלכם מאפשרת התקנה של פתרון הצללה הולם?

אם אתם רוצים להתקין קירוי חניה, עליכם לפנות אל חברה מומלצת שיש לה פתרונות הצללה (כלומר, קירוי) איכותיים. אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי אתם יכולים לשלוח לנציג מטעם החברה את התמונה של החניה שלהם ולשאול האם מדובר בחניה שמאפשרת התקנה. שכן, יש חניות בשיפוע או כאלו שאין בהן אספלט, אלא חול, והן לא מאפשרות התקנה של קירוי.

 

בחירה בחברה מקצועית – איך עושים את זה?

אם קראתם מבין השורות, וודאי שמתם לב כי המלצנו לכם לבחור בחברה מקצועית לקירוי. כדי שזה יקרה, אתם צריכים לערוך בירור מקיף ברחבי הרשת ולשאול גולשים איפה הם ביצעו את ההתקנה והאם הם מרוצים. תוכלו להגיע אל הגולשים האלה באמצעות פרסום פוסט או הודעה בפלטפורמות הבאות:

  • פייסבוק
  • אינסטגרם
  • פורומים

אפשר גם לקרוא חוות דעת שנכתבו בלשונית הביקורות של גוגל אם יש לכם זמן פנוי לכך.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שאפשר להפוך חניה שאינה מקורה לחניה מקורה. כעת, כשיש לכם את כל הפרטים בנושא, עליכם רק לפנות אל חברה מומלצת, לשלוח תמונה של החניה ולבדוק אם תוכלו להתקין בה קירוי.

רכב יוקרה

 

באותו נושא