איך לבנות אתר מאפס לעורך דין

שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
עמודים באתר

שלא כמו בעבר, שעסקים יכלו לצמוח בלי הרבה תחרות ובלי יותר מדי פרסום, היום אנחנו נמצאים בעידן שבו אנחנו חייבים להשתמש בכל הכלים הקיימים לרשותנו על מנת לקדם את העסק שלנו. אחד הדברים החשובים בעניין הזה הוא אתר אינטרנט לעסק. במאמר זה נבין איך לבנות אתר מאפס לעורך דין, ונסביר מהם הדברים החשובים שיהיו בו.

אינטרנט – אם אתה לא שם אתה לא קיים

"אם אתה לא שם אתה לא קיים" הוא לא סתם משפט. היום האינטרנט הוא כלי חשוב ביותר שמאפשר לאחרים לדעת שאתה קיים.

פריצתו של האינטרנט לחיינו הביא איתו בשורה של ממש. אם בעבר היה מדובר בתוספת מגניבה לבית העסק, הרי שהיום אתר אינטרנט הוא חובה והכרח עבור כל עסק שהוא. למה? התפתחות הטכנולוגיה הפכה אותנו לעצלים יותר, היות והיא מאפשרת לנו חיפוש יעיל ברשת על מנת למצוא את מבוקשנו. לכן, הרבה לפני שיצא אדם מהבית כדי למצוא בית עסק מסויים, הוא יחפש אותו באינטרנט.

עורך דין מצליח

בהתאם לתוצאות שיוצגו בפניו, יבחר אותו אדם לאיזה בית עסק כדאי לו ללכת. איך הוא יבחר? ובכן, הוא יכול להשוות בין אתרי החברות, לבדוק את המחירים שבאתרים ולהשוות ביניהם, לראות מה מיקום העסקים ולהבין מה מביניהם קרוב אליו יותר ועוד מידע חשוב שהוא יכול לדלות ברגע מהאתר.

בניית אתרים

שניה לפני שנגיע לאיך לבנות אתר מאפס לעורך דין, נבין את חשיבות בניית האתרים.

בעבר בניית אתרים היתה דבר מאוד פשוט, היות והתחרות היתה יחסית קטנה. כל אתר יכל היה להיראות במיטבו ביחס לאתרים אחרים, כי הכלים היו מצומצמים ביותר. היום כשהשמיים הם הגבול, כדאי מאוד לבנות את האתר ביחד עם בונה אתרים שזהו מקצועו.

איך לבנות אתר מאפס לעורך דין

ביחד עם בונה האתרים, כדאי להגדיר את הציפיות שלכם מהאתר. מה אתם רוצים שהוא יכיל, רמת הפירוט אודות השירות שניתן במשרד עורכי הדין שלכם, כתבות ומאמרים שיסבירו עוד ללקוחות שלכם על טווחי מחירים, החשיבות של שירות עורכי דין מקצועיים ועוד.

בנוסף, חשוב לשלב באתר האינטרנט שלכם תמונות ואמצעים ויזואלים שימחישו ללקוח יותר את המשרד. שיבוץ של קצת תמונות של המשרד ושלכם כעורכי דין שותפים במשרד, יוכלו לקרב את הלקוח אליכם ולהרגיש כאילו הוא כבר מכיר אתכם. התחושה הזו עשויה בהחלט להגדיל את הסיכוי שאותו לקוח יצור איתכם קשר וירגיש איתכם בנוח.

שבצו באתר שלכם גם פרטים ליצירת קשר וטופס השארת פרטים לחזרה, שיניעו את הגולש באתר לפעולה.

איך לבנות אתר מאפס לעורך דין – אתר לדוגמה

האתר של אורדן ושות' – משרד עורכי דין ורואי חשבון הוא אתר שבהחלט ניתן לקחת דוגמה מאופן בנייתו. באתר תמצאו מידע מפורט אודות השירותים הניתנים במשרד, את הדרכים ליצירת קשר ודברים חשובים נוספים. היכנסו וראו https://www.ordanlaw.co.il.

להלן מאמר נוסף בנושא – שיווק משרד עורכי דין.

כל מדריכי הדיגיטל באתר מוגשים כשירות לציבור ונועדו להעשיר את הידע, העושר והאושר של כלל האנשים המעוניינים ללמוד שיווק דיגיטלי.
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו באתר ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
עוד נושאים
שיווק
רשתות חברתיות
קידום אתרים
קידום אורגני בגוגל
מכירות באינטרנט
מיתוג עסקי
מידע
לימודים וטיפים
לימודי קידום אתרים
בעלי עסקים
בניית אתרים
אינטרנט
עוד מאמרים מעולם הדיגיטל